InterBeskidy - Internet, Telewizja, Telefon - Ustroń, Wisła.
Potrzebujesz pomocy?

Dowiedz się więcej w dziale 'Kontakt' lub skorzystaj z 'Formularza kontaktowego'
Ostatnia aktualność:zobacz wszystkie aktualności »
06.06.2018

W sobotę 9 czerwca w Ustroniu na ul. 3 Maja 44 (Plac naprzeciw Policji) otwarliśmy nowe biuro obsługi klienta InterBeskidy – największego operatora światłowodowego na terenie Ustronia i Wisły.

To dobra wiadomość dla osób ceniących konkurencję i wysoką jakość usług telekomunikacyjnych. InterBeskidy to jedna z najszybciej rozwijających się sieci w regionie. Od debiutu w 2002 roku, nadal utrzymuje pierwszą pozycję i jest najczęściej wybieranym dostawcą usług Światłowodowych zarówno przez klientów indywidualnych jak i biznesowych.

Czytaj więcej »
O naszej firmie:

Misją firmy INVICOM  Sp. z o.o., właściciela nowej marki  InterBeskidy  jest zapewnienie Państwu najwyższej jakości dostępu do Internetu na terenie Ustronia, Wisły i okolic. Na rynku telekomunikacyjnym działamy już od 2002 roku, początkowo jako jednoosobowa działalność gospodarcza, a obecnie jako Spółka z o.o. Dla nas Internet oznacza szybki dostęp do nowoczesnych usług, które zapewniają pełen komfort użytkowania i  spełniają wysokie oczekiwania naszych klientów. Specjalizujemy się w świadczeniu usług opartych o szerokopasmową transmisję danych, opierając się na nowoczesnych technologiach światłowodowych. Jako pierwsi w rejonie jesteśmy wstanie zaoferować Internet o prędkości aż 1000Mbit (1Gbit) a Nasza telewizja cyfrowa HD w pełnej opcji oferuje ponad 200 kanałów, w tym aż 56 w jakości HD.

Czytaj więcej »